Понеділок
14.10.2019
15:54
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Нагірненська СЗШ І-ІІІст.
Головна Реєстрація Вхід
Педагогічний колектив »
Вітаємо на сайті нашої школи! Приємної подорожі по сторінках нашого сайту!!!
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Журнали, газети КОЛОСОК

Освітній портал

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти


 

 


 


 


 


 


 



 


СПИСОК ПЕДПРАЦІВНИКІВ ШКОЛИ

Список
№ п/п Прізвище Ім'я По батькові

Рік народження

Посада Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання Стаж роботи
1. Пиць Ольга Іванівна 1963 директор, учитель математики вища категорія, звання "старший учитель" 32
2. Дуркалець Любомира Ярославівна 1970 ЗДНВР, учитель світової літератури вища категорія, звання "старший учитель" 27
3. Зіць Ольга Петрівна 1981 ЗДВР друга категорія 7
4. Бобак Марія Ігорівна 1988 педагог-організатор перша категорія 9
5. Пельчар Оксана Ярославівна 1978 практичний психолог друга категорія 21
6. Завада Орислава Іванівна 1973 учитель укр.мови та літератури виша категорія 24
7. Кушнір Галина Миколаївна 1972 учитель укр.мови та літератури вища категорія 27
8. Роман Галина Михайлівна 1979 учитель німецької мови вища категорія 20
9. Жила Людмила Миронівна 1984 учитель англійської мови перша категорія 14
10. Сорока Оксана Іванівна 1977 учитель історія та правознавства вища категорія 24
11. Бондарець Наталія Іванівна 1970 учитель географії,основ здоров"я вища категорія, звання "старший учитель" 26
12. Мащак Лариса Леонівна 1959 учитель математики вища категорія 37
13. Лизан  Іван Петрович 1988 учитель інформатики спеціаліст 9
14. Завада Ольга Іванівна 1951 учитель біології та екології вища категорія, звання "старший учитель" 50
15. Сліпецька  Марія Михайлівна 1982 учитель хімії та біології перша категорія 15
17. Барна  Іван Степанович 1951 учитель фізики та астрономії вища категорія, звання "учитель методист" 46
18. Ільчак Андрій Андрійович 1964 учитель трудового навчання та креслення вища категорія, звання "старший учитель" 34
19. Бобак Михайло Йосифович 1978 учитель фізичного виховання вища категорія 22
20. Старинський  Олександр Петрович 1960 учитель захисту Вітчизни перша категорія 41
21. Гавриш Ростислав Ігорович 1987 учитель музичного мистецтва друга категорія 10
22. Платко  Світлана Тадеївна 1969 учитель початкових класів вища категорія 28
23. Денега  Марія Антонівна 1971 учитель початкових класів перша категорія 27
24. Андрушко Юлія Михайлівна 1988 учитель початкових класів,відпустка по догляду за дитиною  друга категорія 6
25. Гладьо Леся Володимирівна 1981 учитель початкових класів друга категорія 7
               
               

 

Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Відділ освіти Самбірської РДА